Articles

Bardzo życiowy 17. Piknik Naukowy

Wiosną wszystko budzi się do życia! To dobra okazja, by szerzej spojrzeć na świat i odnaleźć różne przejawy aktywności życiowej. 15 czerwca 2013 r., na 17. Pikniku Naukowym przyjrzymy się naszemu Życiu z przeróżnych, nie zawsze na co dzień używanych punktów widzenia.

Na tegoroczny Piknik Naukowy Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik zapraszamy na Al. Księcia Poniatowskiego 1 - na Stadion Narodowy.

Wszystkich uczestników DELTAKLUBU zapraszamy 15.06.2013 r. na wycieczkę na Piknik Naukowy.

Chętni powinni dostarczyć podpisany przez rodziców formularz zgody (do pobrania poniżej) najpóźniej do dnia  29 maja 2013 r. opiekunom grup przedmiotowych lub pozostawić w sekretariacie Mazowieckiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli Wydział w Płocku, ul. Gałczyńskiego 26.

UWAGA!!!

Liczba miejsc ograniczona. Pierwszeństwo mają uczniowie regularnie uczestniczący w zajęciach DELTAKLUBU.

Dokładniejsze informacje zamieścimy w terminie późniejszym.

Pobierz formularz zgody