Articles

Stowarzyszenie Inicjatyw Edukacyjnych „DELTA” serdecznie zaprasza uczniów pierwszych i drugich klas  do uczestnictwa w zajęciach informatycznych.

Celem zajęć jest stworzenie uzdolnionym uczniom możliwości do zdobywania wiedzy i rozwijania umiejętności informatycznych.

Uczestnicy programu będą uczęszczać na regularne zajęcia odbywające się co dwa tygodnie w soboty, na których zapoznawać się będą z zagadnieniami z zakresu programowania i podstaw  robotyki.

Dodatkowo uczniowie  będą w każdym semestrze pracować nad projektami indywidualnymi lub grupowymi, w których będą mogli wykorzystać nowo zdobytą wiedzę i umiejętności. Początkowo będą to małe projekty, tworzone pod pełnym nadzorem opiekuna, z czasem coraz większe, rozwijane samodzielnie poza zajęciami. Zależnie od potrzeb i możliwości organizowane będą dodatkowe spotkania, na które mogą być zapraszani prowadzący z zewnątrz.

Zajęcia poprowadzą:

dr Cezary Obczyński – pracownik naukowy Politechniki Warszawskiej oraz nauczyciel Liceum Ogólnokształcącego im. Marsz. St. Małachowskiego

Mariusz Różycki – absolwent projektu Deltaklub, absolwent uniwersytetu w Cambridge

Pierwsze spotkanie zaplanowane jest na 26 września.

w terminie do 17 września 2015 r.

O zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc ograniczona.

Dokładne informacje zostaną wysłane pocztą elektroniczną do zainteresowanych.

Zapraszamy!!!