DELTAKLUB
ul. Gałczyńskiego 26,
09-400 Płock
tel. 24 366 53 66
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.


ELEKTRONICZNA KARTA ZGŁOSZENIA


Articles

 

Grupa matematyczna I - VI klasy - środy
DataGodzinyMiejsceProwadzący
18.09.2019 15.50 - 17.20 MSCDN, Wydział w Płocku, ul. Gałczyńskiego 26, sala 203 Marzenna Kuć
2.10.2019 15.50 - 17.20 MSCDN, Wydział w Płocku, ul. Gałczyńskiego 26, sala 206 Marian Kuć
9.10.2019 15.50 - 17.20 MSCDN, Wydział w Płocku, ul. Gałczyńskiego 26, sala 203 Marzenna Kuć
16.10.2019 15.50 - 17.20 MSCDN, Wydział w Płocku, ul. Gałczyńskiego 26, sala 203 Marzenna Kuć
23.10.2019 15.50 - 17.20 MSCDN, Wydział w Płocku, ul. Gałczyńskiego 26, sala 203 Marzenna Kuć
30.10.2019 15.50 - 17.20 MSCDN, Wydział w Płocku, ul. Gałczyńskiego 26, sala 203 Ewa Bogiel
6.11.2019 15.50 - 17.20 MSCDN, Wydział w Płocku, ul. Gałczyńskiego 26, sala 203 Ewa Bogiel
13.11.2019 15.50 - 17.20 MSCDN, Wydział w Płocku,  ul. Gałczyńskiego 26 sala 203 Marzenna Kuć 
20.11.2019 15.50 - 17.20 MSCDN, Wydział w Płocku,  ul. Gałczyńskiego 26 sala 203 Marzenna Kuć 
27.11.2019 15.50 - 17.20 MSCDN, Wydział w Płocku,  ul. Gałczyńskiego 26 sala 203 Marzenna Kuć 
4.12.2019 15.50 - 17.20 Szkoła podstawowa nr 14, ul. Jachowicza 20 sala 17 Alicja Bielas
11.12.2019 15.50 - 17.20 Szkoła podstawowa nr 14, ul. Jachowicza 20 sala 17 Alicja Bielas
18.12.2019 15.50 - 17.20    

 

Grupa matematyczna II - VII klasy - poniedziałki
DataGodzinyMiejsceProwadzący
23.09.2019 16.00 - 17.30 MSCDN, Wydział w Płocku, ul. Gałczyńskiego 26, sala 203 Aldona Fijałkowska
30.09.2019 16.00 - 17.30 MSCDN, Wydział w Płocku, ul. Gałczyńskiego 26, sala 203 Aldona Fijałkowska
7.10.2019 16.00 - 17.30 MSCDN, Wydział w Płocku, ul. Gałczyńskiego 26, sala 203 Anna Olczak-Mielczarek
21.10.2019 16.00 - 17.30 MSCDN, Wydział w Płocku, ul. Gałczyńskiego 26, sala 203 Anna Olczak-Mielczarek
28.10.2019 16.00 - 17.30 MSCDN, Wydział w Płocku, ul. Gałczyńskiego 26, sala 203 Aldona Fijałkowska
4.11.2019 16.00 - 17.30 MSCDN, Wydział w Płocku, ul. Gałczyńskiego 26, sala 203 Aldona Fijałkowska
18.11.2019 16.00 - 17.30 MSCDN, Wydział w Płocku, ul. Gałczyńskiego 26, sala 203 Anna Dmochowska
25.11.2019 16.00 - 17.30 MSCDN, Wydział w Płocku, ul. Gałczyńskiego 26, sala 203 Anna Dmochowska
2.12.2019 16.00 - 17.30 MSCDN, Wydział w Płocku, ul. Gałczyńskiego 26, sala 203 Aldona Fijałkowska
9.12.2019 16.00 - 17.30 MSCDN, Wydział w Płocku, ul. Gałczyńskiego 26, sala 203 Aldona Fijałkowska



Grupa matematyczna III - VIII klasy szkoły podstawowej  - poniedziałki
DataGodzinyMiejsceProwadzący
23.09.2019 16.00-17.30 Szkoła Podstawowa nr 14, al. S. Jachowicza 20, s. 11 Anna Waśniewska
30.09.2019 16.00-17.30 Szkoła Podstawowa nr 14, al. S. Jachowicza 20, s. 11 Anna Waśniewska
07,10.2019 16.00-17.30 Szkoła Podstawowa nr 14, al. S. Jachowicza 20, s. 11 Anna Waśniewska
21.10.2019 16.00-17.30 Szkoła Podstawowa nr 14, al. S. Jachowicza 20, s. 11 Anna Waśniewska
28.10.2019 16.00-17.30 Szkoła Podstawowa nr 14, al. S. Jachowicza 20, s. 11 Anna Waśniewska
04.11.2019 16.00-17.30 Szkoła Podstawowa nr 14, al. S. Jachowicza 20, s. 11 Anna Waśniewska
18.11.2019 16.00-17.30 Szkoła Podstawowa nr 14, al. S. Jachowicza 20, s. 11 Anna Waśniewska